Wskazówki, które pomogą Twoim pacjentom znaleźć odpowiednią placówkę oferującą medyczną marihuanę

24 marca 2022

Wskazówki, które pomogą twoim pacjentom znaleźć właściwą placówkę medyczną marihuany

Posted by Lekarze Marihuany on 04/19/2017 in Zasoby lekarzy

Zaktualizowano 30 stycznia 2019 r. Zawartość medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Większość ludzi, w tym lekarze, polega na osobistych referencjach, aby znaleźć dobry punkt sprzedaży marihuany. Co jednak zrobić, gdy nie znasz nikogo, kto miałby wiedzę z pierwszej ręki na temat dobrych dostawców marihuany? Lekarze stale otrzymują od swoich pacjentów wiele pytań dotyczących tego, jak znaleźć dobry punkt sprzedaży marihuany.

Jako dobry lekarz chcesz mieć pewność, że polecisz poradnię, która spełni potrzeby Twoich pacjentów. Nie wszystkie poradnie są sobie równe, a Ty chcesz mieć pewność, że Twoi pacjenci udają się do miejsca, w którym mogą uzyskać korzyści medyczne, których poszukują.

Oto osiem czynników, które powinieneś wziąć pod uwagę, oceniając producentów medycznej marihuany. Zwrócenie uwagi na poniższe czynniki pomoże ci w znalezieniu doskonałej legalnej poradni, którą będziesz mógł polecić swojemu pacjentowi z pełnym przekonaniem.

1. Jakość zioła

Każdy pacjent używa swoich leków do innych celów. Niektórzy używają go, aby złagodzić przewlekły ból. Inni używają ich, aby pobudzić apetyt, a jeszcze inni, aby leczyć wiele różnych schorzeń. Efekt działania leków jest bezpośrednio związany z jakością ich zakupu.

Silna sativa przyniesie natychmiastową i długotrwałą ulgę w bólu. Ale co ze słabą sativą? Albo miernej indica? Prawdopodobnie nie przyniosą one pożądanej ulgi. Wiedza na temat jakości odmiany pomoże pacjentom znaleźć to, co jest dla nich najlepsze pod względem mocy. Z tego powodu rekomendowana przez ciebie placówka powinna mieć jakość odpowiadającą poszukiwanym przez nich odmianom.

2. Cena trawki

Cena jest prawie zawsze drugim najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, szukając dobrej palarni. Ceny będą się różnić w zależności od dostawcy, stanu, a nawet odmiany. Upewnij się, że dyspenseria, którą polecasz swoim pacjentom, nie przepłaca za produkt wysokiej jakości, który można znaleźć gdzie indziej za niższą cenę.

Dobrą stroną jest to, że większość dyspenasatoriów udostępnia swój cennik online, co pozwala ci na przeprowadzenie badań i porównanie kosztów, zanim zdecydujesz się na jedną z nich. Średnia cena wynosi około 15 dolarów za gram. Każda dyspenasatoria, która żąda więcej, może nie być tego warta.

3. Wybór dostępnej marihuany

Większość sklepów oferuje świetną jakość i przystępne ceny, ale nie ma zbyt dużego wyboru. Różnorodność jest przyprawą życia i często jest jednym z najwspanialszych aspektów stosowania leków z marihuany, nie wspominając o tym, że Twoi pacjenci mogą nabrać tolerancji na konkretną odmianę w wyniku wielokrotnego stosowania.

Ogólnie rzecz biorąc, sklep z szerokim wyborem daje Twoim pacjentom większe szanse na znalezienie równowagi między ceną a jakością. Oznacza to, że dyspenseria powinna mieć w ofercie wszystko, od tradycyjnych pączków i narkotyków po koncentraty i kremy do stosowania miejscowego. Powinna też oferować różne odmiany, takie jak sativa, indica i hybrydy.

4. Lokalizacja i usługi dostawy

Nikt nie chce podróżować przez różne stany tylko po to, żeby odebrać swoje leki. W większości przypadków najlepszą opcją dla pacjentów będzie najbliższa im placówka. Przy odrobinie szczęścia powinni oni znaleźć kilka w swojej okolicy. W ten sposób będą mogli z łatwością zatrzymać się i odebrać swoje leki.

Jeśli jednak w pobliżu nie ma żadnej placówki, mogą być zmuszeni do odbycia dłuższej podróży w celu znalezienia takiej. Może to być niewygodne, ale warto poświęcić czas na podróż i zdobycie leków. Na szczęście niektóre apteki oferują dostawę, zwłaszcza w stanach, w których marihuana jest legalna. Jeśli Twój pacjent jest pewien, jaki rodzaj produktu chce otrzymać, dostawa może być wygodnym sposobem na dostarczenie leku pod same drzwi.

5. Dbałość o klientów

Dla każdego z nas liczy się obsługa, a w przypadku dyspenserii jest to jeszcze ważniejsze. Pacjenci chcą czuć się mile widziani w swoich placówkach. Chcą czuć się dobrze, kiedy wchodzą do nich po swoje leki. Jeśli mają jakieś pytania do personelu, powinni otrzymać na nie profesjonalną odpowiedź.

Dobry personel zna działanie różnych odmian i wie, jakie dolegliwości leczą. Zna preferencje swoich pacjentów, a nawet ich budżet. W idealnej sytuacji dobry punkt sprzedaży powinien być na równi z apteką lub szpitalem. Dotyczy to także salonów wolnych od dymu tytoniowego, w których każdy klient może zapoznać się z opcjami leków przed podjęciem decyzji.

6. Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy

Nie trzeba mówić, że wybrana przez Ciebie placówka musi przestrzegać odpowiednich przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Dyspozytor powinien zapewnić, że leki są sprzedawane w czystym środowisku. Marihuana powinna być również uprawiana przy użyciu odpowiednich metod, właściwie traktowana i przechowywana. Uważaj na poradnie, które unikają pytań o pochodzenie swoich produktów, ponieważ może to być oznaką, że lek jest potencjalnie niebezpieczny.

7. Wizerunek w społeczności

Wizerunek poradni odgrywa kluczową rolę w jej reputacji. Renomowany sklep będzie się prezentował w taki sposób, że będzie miał pozytywny wpływ na najbliższą społeczność. Na przykład, najlepsze dyspenasatoria mają zasady, które chronią ich pacjentów i całą społeczność.

Nie stosują natrętnych technik reklamowych. Zawierają szczegółowe umowy, które określają prawa i obowiązki pacjentów. Promują świadomość wśród lokalnej społeczności. I wreszcie, oferują edukację w zakresie akceptacji medycznej marihuany i wnoszą pozytywny wkład w życie swoich społeczności.

8. Przejrzystość w całym procesie

Stosowanie przejrzystych systemów księgowych podczas ważenia i pakowania produktów jest oznaką renomowanej poradni. Renomowani dostawcy będą ważyć produkty na oczach swoich klientów. Dbają o to, by produkty z konopi spełniały wysokie standardy i informują o nich swoich pacjentów. Ponadto przestrzegają dobrych protokołów w produkcji i sprzedaży produktów. Zanim sprzedadzą cokolwiek swoim pacjentom, przeprowadzą nawet testy na obecność pleśni i zanieczyszczeń.

Inne pomocne wskazówki

Pamiętaj o innych zasadach, kiedy szukasz dyspenasatoriów, które możesz polecić pacjentom:

    Dobra dyspenseria powinna mieć stałe godziny pracy. Nie chcesz, aby twoi pacjenci polegali na dyspensie, której godziny pracy są nieprzewidywalne. Zwracaj uwagę na to, jak dana placówka się reklamuje. Jaskrawe, kolorowe szyldy i krzykliwe reklamy świadczą o złej dyspensie. Dobra placówka powinna reklamować się jak apteka lub szpital. Silna ochrona może wskazywać na to, że placówka działa w niebezpiecznej części miasta lub że współpracuje z nieprofesjonalnymi sprzedawcami. Wreszcie, profesjonalna placówka nie powinna pozwalać na palenie w środku.

Przejrzyj nasz katalog dystrybutorów marihuany dla Twojego stanu, aby znaleźć w pobliżu sprawdzonych producentów marihuany.