Dyspensarium Fluent ma 21 lokalizacji na Florydzie i plany ekspansji

18 stycznia 2022

Dispensary Fluent ma 21 lokalizacji na Florydzie i plany ekspansji

Posted by Lori Ann Reese on 07/09/2020 in Floryda

Zawartość medyczna recenzowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Od 2014 roku, Knox Horticulture LLC (obecnie Fluent) realizuje strategię rozwoju, aby stać się wiodącym dyspenserem medycznej marihuany w stanie Floryda. Z 21 lokalizacjami detalicznymi obsługującymi pacjentów na Florydzie, Fluent-through Cansortium-teraz działa międzynarodowo w Kanadzie i Kolumbii oraz lokalnie w Pensylwanii.

Dowiedz się więcej o korzeniach i planie rozwoju firmy Fluent, jako producenta, kultywatora i dystrybutora marihuany, który ma oczy skierowane na dalszy krajowy i globalny rozwój.

Uprawa marihuany z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem ogrodniczym

Kiedy Floryda rozpoczęła proces decydowania o tym, które firmy otrzymają niewielką liczbę licencji na uprawę konopi w stanie, zaczęła od pewnych surowych wymagań. Jedną z tych przeszkód regulacyjnych było to, że każdy wnioskodawca musiał mieć ponad 30-letnie doświadczenie w komercyjnej uprawie ogrodniczej na Florydzie.

W 2017 r. wydano tylko pięć licencji dla wykwalifikowanych plantatorów marihuany na Florydzie, aby zaopatrzyć nowy program medycznej marihuany. Z pięciu całkowitych licencji, które miały być wydane przez Departament Zdrowia Florydy i Biuro ds. Medycznej Marihuany (OMMU), dwie licencje zostały zarezerwowane wyłącznie dla lokalnych plantatorów cytrusów, a jedna licencja miała być wydana dla operacji biznesowej prowadzonej przez czarnoskórych Amerykanów.

Na Florydzie obowiązuje licencja pionowa, która wymaga od dyspenserów uprawiania, przetwarzania i wytwarzania każdego produktu sprzedawanego w każdym z detalicznych dyspenserów. Konopie indyjskie nie mogą być importowane przez granice stanu, a przychodnie nie mogą kupować produktów od innych hodowców spoza ich działalności biznesowej.

Celem tej pionowej integracji produkcji regulowanej jest zapewnienie, że każdy punkt sprzedaży medycznej marihuany na Florydzie ma absolutną kontrolę jakości produktów. Wymóg produkcji liniowej ułatwia również organom regulacyjnym sprawdzanie bezpieczeństwa na wszystkich etapach produkcji i wydawania detalicznego, a także eliminuje dostęp do czarnego rynku i przestępczości zorganizowanej z łańcucha dostaw medycznej marihuany na Florydzie.

Założona w 1962 roku firma Knox Horticulture, LLC, wraz z Knox Nursery, stała się wiodącym dostawcą wieloletnich i rocznych ozdobnych roślin rabatowych. Jim i Nadine Knox odnieśli lokalny sukces w rolnictwie, rozpoczynając sadzonki w zamgławiaczu na swoim domowym patio. Szkółka stoi na 33 akrach dawnych gajów pomarańczowych przy Avalon Road w Winter Park na Florydzie. W połowie lat 80. zarządzanie i prowadzenie Knox Horticulture zostało przekazane synom Bruce'a i Monty'ego Knoxów.

Spekulując na temat wzrostu i ewentualnej regulacji medycznej marihuany na Florydzie, Knox Medical Inc. została utworzona w 2014 roku. Zarówno Knox Nursery, jak i oddział dyspensaryjny działają pod firmą macierzystą o nazwie Cansortium Holdings LLC. Kiedy Cansortium nabyło Knox Medical i Nursery, przyniosło lata doświadczenia w uprawie i sprzedaży detalicznej z kanadyjskich operacji, specjalizując się w produkcji olejów z konopi, nasion, roślin, świeżych i suszonych produktów z konopi.

W maju 2019 roku Cansortium Holdings LLC przemianowało zlokalizowany na Florydzie dyspensariat konopi indyjskich Knox Medical na Fluent Cannabis Care (Fluent). Fluent ma dwadzieścia jeden dyspenserów medycznej marihuany na Florydzie, zapewniając kontrolowaną jakość medycznej marihuany uprawianej w szklarni o powierzchni 30 000 stóp kwadratowych zlokalizowanej w Winter Garden na Florydzie.

Knox Medical (obecnie Fluent) był również pierwszą placówką, która otrzymała licencję w stanie Teksas i ma swoją siedzibę w mieście Schulenburg. Zarejestrowani pacjenci w Teksasie mogą zamawiać online, aby odebrać lub dostarczyć do domu produkty z medycznej marihuany.

Nasz wywiad z Oswaldo Graziani, dyrektorem kreatywnym Fluent

Os Graziani, dyrektor kreatywny w zespole marketingowym Fluent, pracował jako freelancer w zakresie treści i kreatywnego przekazu. Jednym z projektów, nad którymi pracował, był artykuł na temat przemysłu medycznej marihuany na Florydzie. Graziani twierdzi, że "zakochał się" w tej branży i postanowił zająć się marketingiem dla Fluent (dawniej Knox Medical).

Oswaldo Graziani skomentował w rozmowie z Jennifer Tapiero ze Sparkz Media, że wielu ludzi z różnych środowisk twórczych nieoczekiwanie znajduje się w branży medycznej marihuany. Branża ta przyciąga zarówno współczujących, jak i kreatywnych myślicieli, którzy są zmuszeni do wywierania wpływu na pacjentów cierpiących na choroby przewlekłe poprzez zapewnienie bardziej naturalnej opcji terapeutycznej.

Dlaczego firma Knox Medical zmieniła nazwę na Fluent Cannabis Care?

Oswaldo Graziani powiedział, że transformacja marki polegała na dostosowaniu przekazu i tonu "w sam raz" dla pacjentów korzystających z medycznej marihuany. Fluent ma być źródłem informacji i produktów związanych z medyczną marihuaną. Ale zespół marketingowy chciał również upewnić się, że kultura marki Fluent będzie zrozumiała dla wszystkich pacjentów.

W naszym wywiadzie z Grazianim, powiedział on, że celem firmy było "stworzenie marki marihuany, która jest gotowa na przyszłość". Intencją było połączenie się z każdą subkulturą medycznej marihuany. Rebranding pozwolił firmie Knox Medical na współczesne i uniwersalne podejście do pacjentów w każdym wieku, o każdym stylu życia i z każdym przewlekłym problemem zdrowotnym.

To, o czym mówi Oswaldo Graziani, jest odzwierciedleniem największych i najbardziej inspirujących historii sukcesu w amerykańskim przemyśle medycznej marihuany. Marki marihuany, które są w czołówce, przyjęły spersonalizowane podejście do stylu życia i marketingu skoncentrowanego na relacjach. To buduje silną społeczność wokół unikalnej kultury placówki. Trendy w krajobrazie detalicznym skłaniają się ku tworzeniu środowiska dyspenserów medycznej marihuany, które czuje się jak dom, miejsce współczucia i zaufania.

W komunikacie prasowym z maja 2019 roku, Fluent podzielił się dumną tradycją i ciągłą misją szybko rozwijającego się dyspensera medycznej marihuany z siedzibą na Florydzie:

"Uruchamiając Fluent, pozostajemy wierni wartościom, które prowadziły nas od początku naszej działalności: Zaangażowanie w produkcję wysokiej jakości medycznej marihuany z najwyższą spójnością składu, aby zdobyć zaufanie naszych klientów, oraz pasja do współczującej, autentycznej opieki, która zajmuje się wyjątkowymi okolicznościami klientów i podnosi ich głos i historię. Jesteśmy firmą Fluent Cannabis Care i cieszymy się, że możemy pomóc klientom na całym świecie stać się biegłymi w marihuanie." - Jose Hidalgo, dyrektor generalny, Fluent

Pacjenci cierpiący na przewlekłe schorzenia mogą doświadczać izolacji, depresji i niepokoju, kiedy uczą się radzić sobie z wyniszczającymi objawami, które zakłócają ich życie. Wielu pacjentów ma wrażenie, że życie wokół nich toczy się dalej, podczas gdy oni tkwią w miejscu. Mogą czuć się sfrustrowani, kiedy nie są w stanie znaleźć metody łagodzenia objawów, która pozwoliłaby im wrócić do normalnego życia.

Jak w piosence przewodniej do "Cheers", każdy chce się czuć jak w miejscu, do którego należy. Pragnie być otoczony przez ludzi, którzy troszczą się o niego i rozumieją go. W dobre i złe dni, kiedy objawy nie dają się opanować, mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, że ich punkt sprzedaży pomoże im, dostarczając nowe produkty z medycznej marihuany do rozważenia wraz z poradami ekspertów.

Ból przewlekły i depresja są ze sobą tak ściśle powiązane, że badacze wciąż nie są pewni, która diagnoza pojawia się jako pierwsza. Pacjenci, którzy zmagają się z przewlekłym bólem, mogą latami walczyć o znalezienie opcji terapeutycznych, które przyniosłyby im ulgę. Czasami, w przypadku farmaceutyków wysokiego ryzyka, takich jak leki opioidowe, ulga nie jest warta skutków ubocznych i/lub zwiększonego ryzyka przypadkowego przedawkowania.

Po ciężkim tygodniu walki z bólem i umiarkowanymi lub ciężkimi objawami, telefon do poradni na Florydzie lub konsultacja w sklepie to jak opieka kogoś, kto dokładnie rozumie, przez co przechodzisz.

Fluent przyjmuje pierwszych pacjentów z troską i współczuciem

Jak wygląda doświadczenie pacjenta jako pierwszego posiadacza karty z medyczną marihuaną na Florydzie w placówce Fluent? Os Graziani podzielił się poziomem lęku, jaki odczuwają niektórzy podczas pierwszej wizyty jako pacjent z medyczną marihuaną.

Zauważył on stopień napiętnowania i strachu, jaki odczuwają niektórzy pacjenci podczas pierwszej wizyty. Dlatego też Fluent szkoli każdego członka zespołu obsługi klienta, aby zapewnić każdemu klientowi relaksujące doświadczenie. Pracownicy są uczeni, jak dzielić się informacjami, które pomogą pacjentowi dokonać najlepszego osobistego wyboru dla własnego zdrowia. Na przykład, pokażą jak skręcić jointa, wyczyścić fajkę, jak używać nalewek lub znaleźć odpowiednie akcesoria do medycznej marihuany lub waporyzatory. Fluent Cannabis Care ciężko pracuje, aby zbudować pomocny i godny zaufania kontakt z pacjentami.

Fluent oferuje szeroki zakres nagród lojalnościowych i życzliwe sposoby "odwdzięczania się" swoim lojalnym klientom. Dzięki cotygodniowym promocjom i zniżkom dla pierwszych klientów w wysokości do 50%, Fluent jest pierwszym przystankiem dla nowych pacjentów szukających punktu sprzedaży na Florydzie. Znajdziesz je w 21 lokalizacjach w całym stanie.

Fluent oferuje duży wybór produktów z medycznej marihuany dla pacjentów z Florydy

Fluent oferuje kilka produktów, które sprawiają, że medyczna marihuana jest wygodniejsza dla pacjentów z problemami zdrowotnymi. Pacjenci niepełnosprawni mogą potrzebować produktów, które są proste i łatwe w przygotowaniu i użyciu. Na przykład, Fluent oferuje 3-pak surowych stożków, które są łatwiejsze w użyciu niż papierki do walcowania.

Innym produktem, który spodobał nam się na stronie internetowej Fluent są filtry pre-roll. Kiedy pacjenci medycznej marihuany kupują zwoje pre-rolls, mogą mieć obawy przed paleniem marihuany bez filtra. Filtry premium do zrolowanych ziaren mogą być używane do momentu, aż filtr się zapełni (lub stanie się ciemny) i kosztują 1,58$ za filtr. Używanie filtrów premium pre-roll ułatwia pacjentom trzymanie jointa z marihuaną.

Coraz większą popularnością wśród pacjentów cieszą się strzykawki z destylatem oleju z konopi. Dotyczy to zwłaszcza osób cierpiących na umiarkowany lub silny ból przewlekły, skurcze mięśni i inne dolegliwości. Skoncentrowana dawka marihuany w strzykawkach jest najbardziej skuteczna w leczeniu objawów.

Istnieje kilka błędnych przekonań na temat destylatów w strzykawkach i jakości medycznej marihuany (oraz korzyści zdrowotnych) przez nie dostarczanych. Strzykawki destylowane są rafinowanym olejem z konopi, co oznacza, że część terpenów jest eliminowana w procesie filtracji. Zmniejsza to niektóre z psychoaktywnych skutków ubocznych oleju z konopi, co jest preferowane przez pacjentów, którzy chcą złagodzić objawy bez "haju", który zapewniają inne rodzaje konopi.

Kolejną zaletą strzykawki do destylatu jest możliwość dokładnego odmierzenia dawki. Jest to ważne dla pacjentów stosujących rygorystyczne, nadzorowane przez lekarza codzienne leczenie. Destylaty mają również wyższe stężenie THC niż inne produkty. Na przykład, niektóre strzykawki do destylatów z medycznej marihuany dostarczają do 95% THC w odmierzonej dawce.

Nalewki są łatwym sposobem, aby pacjenci mogli wygodnie dawkować medyczną marihuanę bez bałaganu i czasu na przygotowanie. W momencie pisania tego tekstu, Fluent oferuje 13 różnych rodzajów nalewek z konopi, w tym (4) mieszanki Sativa, (4) produkty Indica, (2) mieszanki i (3) mieszanki CBD.

Fluent oferuje wiele różnych strzykawek do destylatów medycznej marihuany. Strzykawka Fluent Polaris THC jest "świetlistą" odmianą z dominacją Indica (Granddaddy Purple). Jest to preparat o zawartości 95% THC, który zapewnia relaks całego ciała i euforię mózgową, skuteczną dla pacjentów mających problemy ze snem. Z drugiej strony, strzykawka Fluent Atlas THC dostarcza 90%+ THC pochodzącego z Durban Poison. Jest to odmiana sativy znana z tego, że zapewnia energetyzujący, mózgowy, ale dający się kontrolować efekt i nadaje się do hamowania apetytu, łagodzenia mdłości i migren.

Pacjenci cierpiący na przewlekłe bóle, które utrudniają koncentrację i skupienie, powinni wybrać ręcznie selekcjonowaną odmianę premium Atlas Select Tier 2XS firmy Fluent. Jest to popularna Sativa, która może pomóc w poprawie ogólnego nastroju, kreatywności i energii. Do użytku domowego i nocnego pacjenci mogą również wybrać popularną hybrydową mieszankę Fluent Odra Premium Tier 4XS, składającą się z całych kwiatów marihuany nadających się do palenia. Może ona zapewnić uczucie odprężenia i lekkiej senności, ponieważ jest to hybryda pochodząca od OG Kush.

Co dalej z dystrybutorami marihuany Fluent na Florydzie?

Firma Fluent ogłosiła dystrybucję dwóch nowych produktów w kategorii żywicy i kalafonii. W momencie pisania tego tekstu, Fluent był jedynym dystrybutorem upoważnionym do oferowania Melt. Fluent Melt pochodzi z bezrozpuszczalnikowej metody przetwarzania, dla czystego i naturalnego produktu, który zapewnia najwyższą koncentrację terpenów.

Aby uzyskać najczystszą żywicę, Fluent Melt wykorzystuje wieloetapowy proces, który rozpoczyna się od świeżej marihuany uprawianej w szklarni, która jest zamrażana przez 24 godziny (co zapewnia jej świeżość). Zamrożona marihuana jest następnie umieszczana w urządzeniu do ekstrakcji wodą z lodem i delikatnie mieszana w celu wydobycia trichomów, po czym jest przesiewana przez małe filtry o wielkości mikrona. Według firmy Fluent, woda z lodem pomaga "zachować żywe elementy główek trichomów, dzięki czemu jest to jeden z najświeższych dostępnych produktów z konopi". Unikalna metoda wody lodowej zachowuje terpeny, moc i profil smakowy konopi.

Wkrótce Fluent zacznie również oferować elitarną linię urządzeń Puffco do dab rigs dla pacjentów, którzy chcą spróbować żywych żywic i żywic zamiast oleju z konopi lub kwiatów do palenia.

Marijuana Doctors pragnie podziękować firmie Fluent i dyrektorowi kreatywnemu Oswaldo Graziani za możliwość przeprowadzenia wywiadu i dowiedzenia się więcej o waszej kulturze korporacyjnej i misji wspierania usług wellness dla pacjentów, którzy odwiedzają waszą klinikę.