Dablety są nowym koncentratem konopi

15 listopada 2021

Dablety są nowym koncentratem marihuany

Posted by Lori Ann Reese on 09/28/2020 in Koncentraty z konopi indyjskich

Zaktualizowano 21 października 2020. Treść medyczna zweryfikowana przez dr Josepha Rosado, MD, M.B.A, głównego specjalistę ds. medycznych

Koncentraty, takie jak żywice, żywice różane, shatter i budder, to produkty z konopi o wysokiej mocy. Wielu pacjentów, którzy cierpią na wyniszczające objawy, takie jak przewlekły, trudny do opanowania ból, wyniszczenie organizmu (zespół wyniszczenia) lub silne skurcze mięśni, uważa, że koncentraty mogą przynieść szybką ulgę.

Jednym z problemów związanych z waporyzacją koncentratów jest skomplikowany proces podawania dawek. Ograniczeniem stosowania wosku lub żywicy jest to, że prawie niemożliwe jest określenie dokładnej dawki. Koncentraty marihuany właśnie otrzymały ulepszenie, które ułatwi pacjentom korzystanie z medycznej marihuany.

Zdjęcie: ilo Vapor™

Które państwa zalegalizowały koncentraty?

Pacjenci, którzy posiadają kartę medyczną i chcą spróbować koncentratów mogą, ale nie muszą mieć dostępu do specjalistycznych produktów z konopi. Podczas gdy niektóre stany zalegalizowały medyczną marihuanę, inne państwa ograniczyły zawartość THC dla zarejestrowanych pacjentów. A to oznacza. brak koncentratów.

Wiele stanów zalegalizowało koncentraty konopi indyjskich dla pacjentów pacjentów medycznej marihuany. Te stany obejmują:

W momencie pisania tego tekstu, tylko 10 stanów nie zalegalizowało skoncentrowanych produktów z marihuany dla pacjentów. Jednak w niektórych stanach, w których zalegalizowano koncentraty woskowe lub żywiczne, proponowane są przepisy, które ograniczałyby poziom THC w koncentratach.

Obawy związane z regulacją mocy koncentratów dotyczy nieletnich. Lobbyści i grupy społeczne uważają, że koncentraty nie powinny być dostępne dla dzieci z przewlekłymi schorzeniami. Stany takie jak Floryda ograniczyły moc THC dla nieletnich.

Niektóre badania kliniczne wykazały, że marihuana w wyższych stężeniach koncentratach może mieć negatywny wpływ na rozwój dzieci. Jednakże, opiekunowie, którzy nadzorują i podają medyczną marihuanę nieletnim z poważnymi schorzeniami zdrowotnymi, raczej nie będą stosować dabbingu jako preferowanej metody metoda. W rzeczywistości nalewki (przyjmowane podjęzykowo) (przyjmowanie podjęzykowe) lub kapsułki są bardziej powszechne w przypadku podawania pacjentom poniżej 18 roku życia.

Pacjenci z poważnymi objawami zdrowotnymi, które uniemożliwiają im wykonywanie codziennych czynności, mogą polegać na koncentratach konopi indyjskich jako skutecznej metodzie uśmierzania bólu.

Dlaczego niektórzy pacjenci preferują koncentraty konopi indyjskich?

Koncentraty zajmują bardzo praktyczne miejsce w terapii konopiami indyjskimi. Jeśli są dostępne i zalegalizowane w danym stanie, pacjent może palić cały kwiat w celu uśmierzenia bólu lub objawów takich jak drżenie mięśni. Inhalacja jest jednym z najszybszych sposobów na doświadczenie efektów działania marihuany.

Dla pacjentów, którzy mają poważne objawy, jednak może trzeba palić połowę pre-roll lub miskę. Albo pacjent może waporyzować koncentrat i wziąć 1-2 hity, aby osiągnąć taką samą ulgę. Koncentraty są nie tylko dobrze, skoncentrowane. Wosk zmniejsza również liczbę przypadków, w których pacjenci muszą podawać marihuanę.

Jaka jest różnica między ekstraktami a koncentratami?

Ekstrakty są koncentratami. Na przykład, wosk ekstrahowany CO2, butanowy olej haszyszowy (BHO) i RSO są produkowane w różnych teksturach. Niektóre występują jako pokruszony, średnio żółty produkt z konopi. produkt z konopi. Inne są gładkie jak masło do smarowania. Stąd nazwa Budder. A inne rodzaje ekstraktów (shatter) wyglądają jak połamane, twarde odłamki, które topią się przy odparowywaniu.

Prawdziwe koncentraty, takie jak żywica i kalafonia, są wytwarzane z kiefu i konopi, które zostały przefiltrowane w celu usunięcia tych części pączka, które zawierają najmniejsze ilości THC. Wykonuje się je za pomocą metody ekstrakcji rozpuszczalnikowej. Co również pomaga zachować wyższe stężenie terpenów i THC.

Proces dabbingu w tradycyjny sposób jest nieco skomplikowany dla pacjentów, którzy są niepełnosprawni fizycznie. Aby używać koncentratów, należy użyć łyżki lub przyboru do nakładania porcji koncentratu na "gwóźdź". Akcesoria do dabbingu różnią się od suchego ziela właśnie ze względu na tę małą część. Działa ona jak rozgrzany element, który odparowuje koncentrat, dzięki czemu można go wdychać.

Proces ten obejmuje wiele etapów. I może być trudno zmierzyć dokładną dawkę. Jest to problem, który został rozwiązany przez nowe produkty dablet, które są wprowadzane do dyspensariów medycznych. Mniej skomplikowany, szybszy i mniej niechlujny sposób dla pacjentów do korzystania z koncentratów.

Dwie różne metody używania DabTabs dla Cannabis Koncentraty

Jeśli próbujesz dabbingu po raz pierwszy i masz już zakupiłeś tabletki, możesz wybrać metodę zimnego startu. Kiedy nabierzesz większej pewności siebie używając koncentratów, możesz chcieć przejść na metodę wstępnego podgrzewania.

1. Metoda Zimnego Startu

Odłam jedną z dabletek. Umieść ją na główce paznokcia Twojej fajki do dabbingu. rury. Podgrzej i wdychaj. Wyrzuć nadmiar dymu z fajki przed zaciągnięciem się. Stale dym będzie powodował kaszel.

2. Wstępnie podgrzej banger i upuść tabletkę na gwóźdź

Podgrzej gwóźdź swojej fajki. Następnie upuść tabletkę na gwóźdź i wdychaj. Nie ma żadnej korzyści z podgrzewania bangera, ale jest to osobista preferencja niektórych pacjentów. osobiste preferencje dla niektórych pacjentów.

Niektórzy ludzie wolą używać palnika do dabbingu. To działa, ale zmienna temperatura palnika może również uwalniać (i marnować) niektóre z korzystnych terpenów. Akcesoria takie jak eNail lub Mini Nail są elektryczne. Zaletą eNail lub elektrycznych jest to, że można kontrolować temperaturę. Idealna temperatura dla dabbingu i dabletów wynosi od 500°F do 800°F. eNails są o wiele łatwiejsze do kontrolowania (i bezpieczniejsze) niż otwarty palnik butanowy.

Ile uderzeń można wykonać z jednego DabTab?

Po umieszczeniu tabletki w waporyzatorze, możesz możesz wykonać około 3-4 zaciągnięcia z każdej tabletki. Dla niektórych osób, jedno trafienie jest wystarczy. Pamiętaj, że koncentraty mają wysoką moc. Jeśli po raz pierwszy używasz koncentratów, zacznij powoli. Wdychaj jedno uderzenie z fajki lub vaporizera, a następnie odczekaj 30 minut, aby zmierzyć efekt. efekt. W razie potrzeby weź drugie uderzenie w celu uśmierzenia bólu.

Do użytku terapeutycznego, większość pacjentów nie zużywają więcej niż dwa uderzenia koncentratu. A najczęstszym najczęstszym błędem przy stosowaniu koncentratów jest zbyt szybkie spożycie. Pamiętaj, że większość koncentratów może być w wysoki 30% THC zakres. Inne mogą przekraczać 40% lub więcej. Jest to krzywa uczenia się dla pacjentów, którzy chcą złagodzić objawy bólu. A efekty mogą się różnić w zależności od szczepu i terpenów.

Jedną z największych zalet dabletów jest to, że można spożyć 1-2 hity, a następnie pozostawić dablet w waporyzatorze lub fajce. Używając dabletów, nie jest to już przypadek "możesz vapować to, co możesz zeskrobać" przy spożywaniu koncentratów. Dablety są gotowe do użycia, kiedy następnym razem sięgniesz po swój vaporizer. I są łatwiejsze do wyczyszczenia z akcesoriów, w porównaniu z miękką żywicą, kalafonią i woskiem.

Gdzie można kupić dablety z marihuaną?

Znalezienie dabletów będzie stanowiło pewien problem przez jakiś czas. trochę czasu. Po pierwsze, firmy, które wytwarzają technologię do ich tworzenia, muszą współpracować z producentami marihuany w każdym stanie. Zostały one innowacyjne pod koniec 2019 roku, i zaczęły pojawiać się w wybranych dyspensariach. Ale nie są one dostępne w każdym stanie.

Spodziewaj się, że dyspensariusze medycznej marihuany będą nosić dablety CBD, jak również również, z 0,30% THC. Tabletki CBD mogą być dostępne wcześniej w stanach, które nie zalegalizowały medycznej marihuany jeszcze.